Die & Mould China 2026

    1–4 липня 2026
    Шанхай, Китай

    Про виставку

    Die & Mould China (DMC) — Міжнародна виставка обладнання й технологій лиття та прес-форм, металообробки та формувальної промисловості — друга за значущістю подія такого профілю у світі та найбільша в Азії. Виставка проводиться понад 30 років і вважається авторитетним заходом у сфері ливарного виробництва та машинобудування. DMC демонструє передові технології лиття та металообробки: від ливарних форм, шліфувально-полірувальних верстатів і обладнання для ультразвукової обробки до вогнетривких складів, різноманітних сплавів і контрольно-вимірювальної техніки. Також представлені системи управління техпроцесом, робототехніка й автокомпоненти. У межах виставки відбуваються конгрес і конференція, змагання та нагородження за найкращі зразки прес-форм; подія широко висвітлюється в ЗМІ.

    Практична інформація

    Початок
    1 липня 2026
    Закінчення
    4 липня 2026
    Місто
    Шанхай
    Майданчик
    Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

    Галузі

    Металообробка та металургія
    Всі виставки в Китаї 2026–2027

    Їдете на виставку?

    Отримайте персональну пропозицію

    Залиште контакти — підготуємо пропозицію щодо бізнес-візи, перекладача, готелю поруч із центром та VIP-супроводу.

    Безкоштовна консультація · відповідь за 15 хвилин

    Написати в Telegram

    Часті запитання

    Візи, перекладачі та супровід для відвідувачів виставок у Китаї.

    Для участі у виставці потрібна бізнес-віза (M). China2Day оформлює її за 5–7 днів без поїздки до консульства.

    Рекомендуємо подати щонайменше за 2–3 тижні до дат виставки (1–4 липня 2026), щоб залишити запас на оформлення та логістику.

    Так. Ми надаємо досвідчених перекладачів китайської мови безпосередньо на стендах виставки та на переговорах із постачальниками.

    Так — бізнес-віза, готель поруч із виставковим центром, трансфери, перекладач та VIP-супровід в одному пакеті.

    ПЛАНУЄТЕ ПОЇЗДКУ НА ВИСТАВКУ?

    Ми оформимо бізнес-візу та подбаємо про готель і перекладача поруч із виставковим центром.

    Швидка відповідь

    Потрібна допомога з поїздкою на виставку?

    Залиште заявку — безкоштовна консультація щодо візи, готелю та перекладача.

    100% конфіденційність
    Відповідь до 30 хв
    Зателефонуйте нам
    +38 (050) 756-16-16
    Або у месенджерах
    Ваш запит стосується:Виставка: die-mould-china
    Візи
    China2Day Isotype
    Головна