International Exhibition on Surfactant and Detergent 2027
Про виставку
International Exhibition on Surfactant and Detergent (IESD China), заснована 2010 року, за 16 років розвитку перетворилася на провідну галузеву подію та єдиний професійний виставковий майданчик такого роду в Китаї. Як професійна комунікаційна площадка у сфері поверхнево-активних речовин і мийних засобів, виставка стежить за найновішими ринковими тенденціями, вивчає актуальний споживчий попит і постійно розширює потенціал розвитку галузі. IESD China 2025 привабила загалом 8041 фахівця з 53 країн і регіонів. На виставці представлено найновіші наукові досягнення й інноваційні продукти та продемонстровано нові напрями й майбутні тенденції технологічного прогресу, що сприяє інноваційному розвитку галузі, покращенню екологічних характеристик і розширенню застосувань. Головні показники: 10 000 кв. м виставкової площі, 300 експонентів і близько 10 000 професійних відвідувачів із 19 галузей промисловості — 90% з них мають право ухвалювати рішення, а майже 10% — іноземні гості. Це єдина виставка поверхнево-активних речовин і мийних засобів у Китаї, що співпрацює з підприємствами й професійними покупцями з понад 80 країн і регіонів та з багатьох галузей (побутова хімія, косметика, текстиль, будматеріали, нафтові родовища, нафтопереробка, пестициди, покриття, виробництво паперу, шкіра, медицина, гума, пластик, електроніка, водоочищення, клінінг, екологічне управління тощо).
Практична інформація
- Початок
- 27 квітня 2027
- Закінчення
- 29 квітня 2027
- Місто
- Шанхай
- Майданчик
- Shanghai Convention & Exhibition Center of International Sourcing (CECIS)
Галузі
Їдете на виставку?
Отримайте персональну пропозицію
Залиште контакти — підготуємо пропозицію щодо перекладача, готелю поруч із центром та VIP-супроводу.
Завершіть підготовку до поїздки
Схожі виставки
Gifts & Home Products Expo 2026
China Stationery Fair 2026
Часті запитання
Перекладачі, готелі та супровід для відвідувачів виставок у Китаї.
Для відвідування виставки зазвичай потрібна бізнес-віза (M). Рішення про видачу приймає консульство КНР — ми можемо пояснити вимоги та допомогти з організацією самої поїздки.
Рекомендуємо подати щонайменше за 2–3 тижні до дат виставки (27–29 квітня 2027), щоб залишити запас на оформлення та логістику.
Так. Ми надаємо досвідчених перекладачів китайської мови безпосередньо на стендах виставки та на переговорах із постачальниками.
Так — готель поруч із виставковим центром, трансфери, перекладач та VIP-супровід в одному пакеті.
ПЛАНУЄТЕ ПОЇЗДКУ НА ВИСТАВКУ?
Подбаємо про готель, перекладача та трансфери поруч із виставковим центром.
Потрібна допомога з поїздкою на виставку?
Залиште заявку — безкоштовна консультація щодо готелю, перекладача та супроводу на виставці.